Redakce

Alexander Starun

Posted 4 articles
Studuje magisterský obor mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Zajímá se o strategická témata, astropolitiku a strategie v kosmickém prostoru, jaderné odstrašování a jadernou strategii. Absolvent Visegradské letní školy. Přispívá do postsovětské sekce.

Matyáš Bajer

Posted 1 articles
Redaktor. Student magisterského stupně Bezpečnostních a strategických studií na FSS MU. Tematicky se zaměřuje především na oblast západního Balkánu.

Veronika Blablová

Posted 2 articles
Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia. Absolvovala stáž na českém velvyslanectví v Litvě. Zaměřuje se na oblast Východní Asie.

Dan Blaha

Posted 0 articles
Zástupce šéfredaktora pro organizační záležitosti..

Pavel Brejcha

Posted 1 articles

Ondřej Čábelka

Posted 4 articles
Člen organizační sekce SO. Student bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Zaměřuje se především na vojenskou politiku a vojenskou historii.

Hana Drahokoupilová

Posted 0 articles
Korektorka.

Zuzana Dzurdzíková

Posted 0 articles
Korektorka. Študentka žurnalistiky a európskych štúdií na Masarykovej univerzite.

Pavel Faus

Posted 1 articles

Daria Glukhova

Posted 2 articles
Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia. Zaměřuje se na postosovětský prostor, především na vnitřní politiku současného Ruska a vybraných zemí Kavkazu. Přispívá do sekce Postsovětský prostor.

Pavel Hanosek

Posted 1 articles
Student bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Žurnalistika.

Ondřej Hapala

Posted 1 articles
Studuje magisterský obor Mezinárodní vztahy a absolvoval bakalářské obory Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy na FSS MU. Přispívá do sekce Euroatlantický prostor.

Denis Jansta

Posted 14 articles
Redaktor. Študent magisterských oborov Medzinárodné vzťahy a Bezpečnostné a strategické štúdiá na FSS MU. Počas svojho zahraničného študijného pobytu v Loughborough (UK) a Jekaterinburgu (RF) sa zaoberal zahraničnou politikou ZSSR/RF a tiež problematikou sovietskych a ruských spravodajských služieb. Odborne sa zameriava na oblasť postsovietskeho priestoru, s dôrazom na zahraničnú a bezpečnostnú politiku RF predovšetkým vo vzťahu ku krajinám strednej Európy.

Jan Kleiner

Posted 5 articles

Barbora Knížková

Posted 1 articles

Jakub Konečný

Posted 2 articles
Študent magisterského odboru Mezinárodní vztahy na Masarykovej univerzite v Brne. Odborne sa zameriava na oblasť bezpečnosti a energetiky s dôrazom na regióny EÚ a Východnej Ázie. Absolvoval semestrálny pobyt na Universität Konstanz v Nemecku a stáže v Európskom parlamente v Bruseli a v Národnej rade Slovenskej republiky pri Výbore pre hospodárske záležitosti. V Security Outlines prispieva do východoázijskej sekcie.

Pavel Kopecký

Posted 11 articles
Publicista a pedagog. Nejvíce se zajímá o kulturu (hlavně film a divadlo), dále o společenské či historické vědy, jejichž problematiky přednáší na dvou vysokých školách. Přispívá do řady periodik, jakými jsou deníky E15, Lidové a Hospodářské noviny nebo Rovnost.

Natálie Kozáková

Posted 0 articles

Jakub Maděránek

Posted 9 articles
Šéfredaktor. Dokončil studium bakalářských oborů Politologie a Mezinárodní vztahy a momentálně pokračuje magisterským studiem Mezinárodních vztahů na FSS MU. Absolvoval semestrální studijní pobyt na Istanbul Sabahattin Zaim Universitesi v Turecku. Zaměřuje se na problematiku Středního východu a zbraní hromadného ničení.
Email: info@securityoutlines.cz

Jiří Maixner

Posted 7 articles
Redaktor. Vedoucí blízkovýchodní sekce, student bakalářského oboru Bezpečnostní a strategická studia a absolvent Mezinárodních vztahů.

Lenka Martináková

Posted 13 articles
Redaktorka. Studentka magisterského oboru Mezinárodní rozvojová studia na UP v Olomouci. Absolvovala obory Evropská studia a Bezpečnostní a strategická studia na MU v Brně. Přispívá do sekce Latinská Amerika, zabývá se také problematikou vnitřně vysídlených osob.

Martin Blecha

Posted 3 articles
Student bakalářských oborů Bezpečnostních a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Zaměřuje se především na obrannou a zbrojní politiku.

Jan Merička

Posted 7 articles
Redaktor. Absolvent bakalářských oborů Politologie a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Absolvent kurzu Peacebuildingu Východoevropského vzdělávacího a kulturního centra (EEECC). Zajímá se především o problematiku islámského radikalismu, přičemž se zaměřuje na Šíitské skupiny.

Michaela Prucková

Posted 2 articles
Redaktorka a editorka. Má na starosti sekci Kyberbezpečnost. Na Fakultě sociálních studií Masarykovi univerzity studuje bakalářské Žurnalistiku a Bezpečnostní a strategická studia a na Právnické fakultě obor Práva.

Michael Myklín

Posted 50 articles
Editor. Student magisterského stupně Bezpečnostních a strategických studií na FSS MU. Přispívá do sekce Východní Asie. Má za sebou semestrální pobyt na Univerzitě národní obrany ve Varšavě. Zaměřuje se na problematiku Korejského poloostrova a zbraně hromadného ničení.
Email: info@securityoutlines.cz

Lukáš Němec

Posted 23 articles
Redaktor. Student oboru Evropská studia a dříve i Bezpečnostní a strategická studia. Zaměřuje se na oblast Afriky, především pak na severní a západní část. Dále se věnuje problematice energetické bezpečnosti se zaměřením na přenosové soustavy a produktovody.

Jan Pospíšil

Posted 1 articles
Student FSS MU; dvouobor Bezpečnostní a Strategická studia & Evropská studia. Absolvoval semestrální studijní pobyt na Královské univerzitě v Belfastu. Zabývá se aktuálním děním v NATO a Evropské unii.

Terézia Rekšáková

Posted 0 articles
Študentka magisterského stupňa Bezpečnostných a strategických štúdií na FSS MU a odboru Crisis and Security Management na European Institute v Prahe. Počas bakalárskeho štúdia na FSS absolvovala v kombinácii so spomenutým odborom tiež odbor Medzinárodné vzťahy. Jej príspevky sledujú predovšetkým dianie v Afrike a vo Východnej Ázii. Zaujíma sa o problematiku radikalizácie islamských konvertitov z európskeho priestoru.