Redakce

Matěj Macháček

Posted 2 articles
Student bakalářských Bezpečnostních a strategických studií a Politologie. Zajímá se o oblast Blízkého východu a problematiku terorismu a islámského extremismu.

Matyáš Bajer

Posted 1 articles
Redaktor. Student magisterského stupně Bezpečnostních a strategických studií na FSS MU. Tematicky se zaměřuje především na oblast západního Balkánu.

Ondřej Čábelka

Posted 5 articles
Člen organizační sekce SO. Student bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Zaměřuje se především na vojenskou politiku a vojenskou historii.

Hana Drahokoupilová

Posted 0 articles
Korektorka.

Pavel Faus

Posted 1 articles

Daria Glukhova

Posted 2 articles
Redaktorka. Studentka bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Bezpečnostní a strategická studia. Zaměřuje se na postosovětský prostor, především na vnitřní politiku současného Ruska a vybraných zemí Kavkazu. Přispívá do sekce Postsovětský prostor.

Pavel Hanosek

Posted 1 articles
Student bakalářských oborů Mezinárodní vztahy a Žurnalistika.

Ondřej Hapala

Posted 1 articles
Studuje magisterský obor Mezinárodní vztahy a absolvoval bakalářské obory Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy na FSS MU. Přispívá do sekce Euroatlantický prostor.

Denis Jansta

Posted 14 articles
Redaktor. Študent magisterských oborov Medzinárodné vzťahy a Bezpečnostné a strategické štúdiá na FSS MU. Počas svojho zahraničného študijného pobytu v Loughborough (UK) a Jekaterinburgu (RF) sa zaoberal zahraničnou politikou ZSSR/RF a tiež problematikou sovietskych a ruských spravodajských služieb. Odborne sa zameriava na oblasť postsovietskeho priestoru, s dôrazom na zahraničnú a bezpečnostnú politiku RF predovšetkým vo vzťahu ku krajinám strednej Európy.

Jakub Konečný

Posted 3 articles
Študent magisterského odboru Mezinárodní vztahy na Masarykovej univerzite v Brne. Odborne sa zameriava na oblasť bezpečnosti a energetiky s dôrazom na regióny EÚ a Východnej Ázie. Absolvoval semestrálny pobyt na Universität Konstanz v Nemecku a stáže v Európskom parlamente v Bruseli a v Národnej rade Slovenskej republiky pri Výbore pre hospodárske záležitosti. V Security Outlines prispieva do východoázijskej sekcie.

Natálie Kozáková

Posted 0 articles

Lucie Záhorská

Posted 2 articles
Studentka bakalářských Bezpečnostních a strategických studií a Politologie, věcná konzerva.

Lucie Kačerová

Posted 0 articles

Jiří Maixner

Posted 9 articles
Šéfredaktor. Vedoucí blízkovýchodní sekce, zaměřuje se na problematiku íránských proxy milicí. Absolvent bakalářského studia Bezpečnostních a strategických studií a Mezinárodních vztahů na FSS MUNI. Od září 2019 student magisterských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy a energetická bezpečnost.

Martin Blecha

Posted 6 articles
Student bakalářských oborů Bezpečnostních a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Zaměřuje se především na obrannou a zbrojní politiku.

Jan Merička

Posted 7 articles
Redaktor. Absolvent bakalářských oborů Politologie a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Absolvent kurzu Peacebuildingu Východoevropského vzdělávacího a kulturního centra (EEECC). Zajímá se především o problematiku islámského radikalismu, přičemž se zaměřuje na Šíitské skupiny.

Michaela Prucková

Posted 2 articles
Redaktorka a editorka. Má na starosti sekci Kyberbezpečnost. Na Masarykově univerzitě studuje Bezpečnostní a strategická studia spolu s žurnalistikou a Právo. Píše také pro zpravodajský web iROZHLAS.cz.

Michal Matěna

Posted 4 articles
Absolvent magisterského oboru Bezpečnostní a strategická studia. Specializuje se na problematiku terorismu a extremismu. Věnuje se regionům severní Afriky, Blízkého východu a západní Evropy. Také absolvoval semestrální pobyt na War Studies Academy ve Varšavě a stáž v Centru bezpečnostních a vojenskostrategických studií při Univerzitě obrany v Brně.

Lukáš Němec

Posted 23 articles
Redaktor. Student oboru Evropská studia a dříve i Bezpečnostní a strategická studia. Zaměřuje se na oblast Afriky, především pak na severní a západní část. Dále se věnuje problematice energetické bezpečnosti se zaměřením na přenosové soustavy a produktovody.

Jan Pospíšil

Posted 3 articles
Student FSS MU; dvouobor Bezpečnostní a Strategická studia & Evropská studia. Absolvoval semestrální studijní pobyt na Královské univerzitě v Belfastu. Zabývá se aktuálním děním v NATO a Evropské unii.

Terézia Rekšáková

Posted 4 articles
Študentka magisterského stupňa Bezpečnostných a strategických štúdií na FSS MU a odboru Crisis and Security Management na European Institute v Prahe. Počas bakalárskeho štúdia na FSS absolvovala tiež odbor Medzinárodné vzťahy. Zaujíma sa o problematiku radikalizácie, džihádu a proces deradikalizácie islamských konvertitov z európskeho priestoru.

Adam Sitko

Posted 2 articles

Jan Slánský

Posted 6 articles

Stanislav Štěpánek

Posted 3 articles
Student bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Evropská studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Zaměřuje se především na guerillu a konflikty o suroviny.

Klára Šubíková

Posted 7 articles
Redaktorka. Studentka magisterského oboru Bezpečnostní studia a bakalářských oborů Arabistika a Dějiny a kultura islámských zemí na Karlově univerzitě, absolventka bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě. Přispívá do sekce Jižní Asie. Zajímá se o problematiku Blízkého a Středního východu.

Kristýna Svrdlinová

Posted 0 articles
Korektorka.

Tereza Bízková

Posted 2 articles
V Medellínu žiji dohromady již více než rok. Pracuji zde jako "pisatelka" a výzkumnice v americko-kolumbijské PR společnosti. Vystudovala jsem obor MSc. Defence, Development & Diplomacy na univerzitě v Durhamu ve Velké Británii. Proto jsou mi velmi blízká témata jako společensko-ekonomický rozvoj a bezpečnost.

Tomáš Kubík

Posted 2 articles
Student magisterského oboru Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. Absolventem téhož oboru a Mezinárodních vztahů na bakalářské úrovni a civilního studia na Univerzitě obrany v Brně. Má za sebou semestrální pobyt na Bilkent University v Ankaře. Zaměřuje se na oblast Blízkého východu, tematicky na terorismus nebo islámský radikalismus.