Boot camp 2007

Štítky:

Tak už to vypadá, že se akce „Boot camp“, připravovaná staršími studenty BSS pro nastupující studenty 1. ročníku, stane každoroční událostí, přecházející zahájení podzimního semestru.

Akce byla oficiálně zahájena za studeného večera doc. Marešem, který pronesl úvodní přivítací slovo, zdravice byla pronesena i dalšími dvěmi přítomnými z Oddělení Bezpečnostních a strategických studií FSS, Dr. Smolíkem a Mgr. Šmídem.

Volná večerní zábava se pak nesla v duchu seznamování s přítomnými studenty i přítomnými nápoji, jehož intenzita byla tak velká, že se pro některé protáhla až do brzkých ranních hodin:o)

Hlavní část programu byla naplánována na 20. září. Tento den bude v archivech pražského Klementina zanesen jako slunečný, což akci dalo punc závěru léta. Teambuildingové hry pokračují, někteří odvážní se chopili brambor a škrabek, někteří oddechují po předcházejícím, myšlenkově náročném, večeru.

recept Přemka Podlahy..

…si získal i ostré hochy….

„Když jsem se v 18 rozhodoval čím budu, kuchařina byla jasná volba“

K obědu česnečka, guláš a pivo, po obědě hromadná siesta u ohniště, kde se probírají otázky související přímo či nepřímo se studiem BSS.

„A už jsem vám říkal tu vážně zábavnou historku z botanické zahrady?“

Mezi mužskou částí osazenstva se strhává i fotbalový duel „mladí“ vs. „staří“, kdy, stejně jako loni vítězí „mladí“ (jak ovšem vítězové dopadli na turnaji „O Pohár FSS“ netřeba dodávat…)

pevné dodržování pitného režimu je základ vítězství

Hlavní odpolední akcí je tzv. „kreditová hra“, ve které si mlaďoši nacvičí, jak to vlastně chodí v předmětech za drahocené kredity…- k vidění jsou tak slzy a vztek při již 4. návštěvě studijního oddělení, pára nad hlavami při řešení šifer, nevěřícné kroucení hlavou při opravování testů, ale i krev a pot při simulaci rapových duelů či chuligánských náběhů:o).

„Allah Akchbar Muhammad Džihád“

vítězný pár soutěže „O Nejkrásnější pár“

studijní oddělení

za tak upřeným pohledem může být jen kosočtverec…

Dějiny piškvorkové strategie

Test IQ…

usměvavá záchranářka, usměvavá tonoucí

usměvavý záchranář, omdlévající tonoucí

rapové intermezzo

na jednom pódiu: Iron Maiden a …

… Sex Pistols

„Zbrojovkaaa“

někteří si o Boot campu myslí své…

Večer je steakový a nápojový, nicnetušící noví bssáci však ještě nemají ani páru, co je čeká večer – noční hra H.R.O.B. Johna Ramba selektuje jasně, kdo je a kdo není hoden dalšího setrvání v kruhu paraintelektuálů BSS:o)…

Co dodat závěrem? Mladá krev dokázala, že bude nejen fyzickým, ale i intelektuálním přínosem pro návštěvy hospod…pardon, myslel jsem samozřejmě přínosem oboru BSS. Všem přítomným patří dík za účast!

našel se čas i na laškovné haštěření

typická studentka BSS – klobouk, nůž a tričko Thor Steinar:o)

typický student BSS – sympaťák, co hezky zpívá a hraje na kytaru:o))

Autor (za organizační tým): -PK-
Foto: Eva Holubcová, Adam Strauch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *