Časopis Global Polics ve spolupráci s portálem Sekuritaci.cz vyhlašují soutěž o nejlepší studentský text na téma mezinárodní bezpečnost

Autoři mohou volit témata z širokého spektra oblastí např. jaderné, energetické či kybernetické bezpečnosti; náboženského nebo politického extremismu; terorismu, mezinárodních konfliktů a z mnoha dalších dle vlastního výběru.

Soutěže se mohou účastnit studenti bakalářských a magisterských studijních programů.

Nejlepší práce budou oceněny finančními obnosy na nákup odborné literatury v následujícím složení: 1. místo 2000 Kč, 2. místo 1500 Kč a 3. místo 1000 Kč, zároveň budou publikovány na stránkách časopisu Global Politics a portálu Sekuritaci.cz.

Práce musí splňovat formální a obsahové požadavky odborného textu. Délka textu by se měla pohybovat okolo 10 normostran (1 ns = 1800 znaků).

Své texty a pár informací o sobě posílejte do 30.dubna 2012 na emailovou adresu redakce@globalpolitics.cz; do předmětu nezapomeňte uvést „Soutěž GP“

Kvalita prací bude posuzována anonymním recenzním řízením. Případní zájemci o zpřístupnění hodnocení své práce nechť laskavě zašlou požadavek na emailovou adresu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *