Nový Fénix – Sekuriťáci v novém kabátě

Návod na použití našeho nového webu – po přečtení spalte.

Pozn v případě potíží při zoobrazení ve Firefoxu stikněte CTRL+F5.

Jedním z mýtů, jenž prostupuje mnoha civilizacemi již od úsvitu věků, je legenda o Fénixovi. Vznešený dravec žil svůj život v cyklu ohraničeném shořením a proměněním se v popel, aby posléze slavně z popela vylétl a znovu zářil na obloze. Ačkoli náš portál sdílí některé podobnosti s výše popsaným, naší hlavní komparativní výhodou je, že jsme veskrze skuteční a empiricky prokazatelní. Ostatně důkazem toho je i fakt, že čtete tento článek a můžete se těšit z našeho nového designu. Hlavním účelem textu je dát Vám, naším milým čtenářům, přehledný návod k použití tohoto nově vylétnuvšího Fénixe.

Výrazných proměn doznala již úvodní strana. Jak je možné vidět, její levá část bude vždy zobrazovat nejnovější příspěvky. Nad ní se nachází zcela nová sekce Rychlé zprávy, která se zpravidla skládá z odkazu na novou významnou zprávu či studii hodnou pozornosti. Sama o sobě rychlá zpráva není příliš informativní. Jejím účelem je primárně poukázat na jiný zajímavý text. Na straně pravé se nachází důležité informace z informačních webů světové i domácí provenience. A konečně zde můžete prohlížet i zajímavá videa, zodpovídat ankety a získávat informace o chystaných zajímavých akcích.

V horním okraji stránky pod naším logem z pera (resp. grafického programu) Juraje Nosála můžete spatřit obligátní seznam rubrik. Samozřejmě zde naleznete Studie, což jsou vždy kvalitní a speciálně vybrané akademicko-analytické texty zabývající se různými vybranými otázkami z oblasti bezpečnosti.  Vedle nich naleznete Komentáře – sekci vyhrazenou zasvěceným postřehům znalců nad určitými bezpečnostními problémy. Opomenout nelze ani Glosy, část zaměřenou na odlehčené postřehy z různých oblastí života. V části Studium se dozvíte mnoho užitečných informací o tom, jak se stát studentem oboru Bezpečnostní a strategická studia a i neocenitelné typy k jeho úspěšnému dokončení. Rubrika Rozhovory, jak již název napovídá, Vás zajisté zaujme množstvím interview se zajímavými osobnostmi, které se ve svoji profesi, či zájmech setkávají s problematikou bezpečnosti. Nemalý význam v naší tvorbě zastupují novinky a analýza událostí z regionů, které naleznete jak jinak než v rubrice Regiony. Nyní se můžete těšit na pravidelný přísun informací, které se již nebudou omezovat pouze na měsíční analýzy a souhrn zpráv, nýbrž se budou na našem portálu objevovat průběžně. Jako poslední Vás zajisté potěší tematická Videa a též rubrika O sekuritaci.cz, kde naleznete profily našich redaktorů a spolupracovníků.

Za dobu svoji existence se portál sekuritaci.cz stal vyhledávaným a do značné míry i uznávaným centrem zabývajícím se specifickou a v dnešní době i palčivě důležitou problematikou. Doufáme proto, že náš nový vzhled tento trend nejenže potvrdí, ale také posílí a Vy i nadále najdete na těchto stránkách zajímavou a užitečnou četbu.

Redakce sekuritaci.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *