Studentská soutěž – Benes Award 2010

Štítky:

Přinášíme vám informace o právě vyhlášené studentské soutěži Benes Award 2010. Účastí nejenže obohatíte svůj profesní životopis a získáte cenné zkušenosti, ale budete moci přednášet elitě české sociologie v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky – v historickém Vranově nad Dyjí.

Sekce sociální patologie Masarykovy české sociologické společnosti vyhlašuje soutěž Benes Award 2010 o nejlepší studentskou vědeckou práci z oblasti sociální deviace, kriminologie, sociální patologie, sociologie ohrožených skupin a prevence rizikového chování.

Soutěž je otevřena pro současné i bývalé bakalářské  a magisterské studenty. Jde o dvoukolovou soutěž, kdy zaslané práce projdou nejprve selekcí členů Masarykovy společnosti a následně bude šest finalistů pozváno na třídenní konferenci (14. – 16. dubna 2010) v zámeckém hotelu ve Vranově nad Dyjí.

Hlavní cenou pro vítěze je kromě uznání učené společnosti také finační prémie věnovaná prof. Michaelem Benešem.

Takže: zabýváte se sociální prevenci či kriminologickými tématy? Leží vám „v šuplíku“ nějaká seminárka na toto téma nebo snad dokonce zpracováváte bakalářskou či diplomovou práci z této oblasti? Pak si rozhodně nenechte ujiít tuto jedinečnou příležitost!

Bližší informace včetně pokynů pro přihlášení zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *