Studentský portál www.sekuritaci.cz opět v provozu!

Štítky:

Po delší odmlce vás opět vítáme na stránkách Studentského portálu (ne)jen o bezpečnosti!
Ty, kteří jsou na oboru noví a neví o co go, prosíme, aby četli dál, ty staré pak prosíme o totéž:o).

V průběhu letních a podzimních měsíců došlo k celkové rekonstrukci webových stránek tak, aby splňovaly dobové nároky
a solidně reprezentovaly jak studenty Bezpečnostních a strategických studií, tak i stále ještě mladý obor BSS obecně.
Doufáme, že se opět stanou zajímavou možností prezentace dosavadní práce studentů i informačním kanálem, kterým se studenti budou vzájemně informovat nejen o věcech spojených se studiem – rozšířili jsme nabídku kategorií tak, aby bylo uspokojen nejen mozek, ale i oko a ucho všech, kteří na tyto stránky zavítají.
V současné chvíli nabízíme několik nových příspěvků, v nejbližší době můžete očekávat anotaci akcí, anekty, hudební, literární a filmové dojmo-recenze či studie, které můžete jakkoliv využít. V rámci této platformy chystáme také různé exkurze a ve spolupráci s Centrem pro bezpečnostní a strategická studia, o.s. také pravidelné besedy, přednášky či filmový projekce. O všem budete včas informováni.

!!! Tímto zároveň vyzýváme všechny, kteří mají zájem podílet se na chodu portálu redakční, nebo pouze občasnou přispěvatelskou činností, aby neváhali a napsali mejla na kontaktní adresu: **info [at] sekuritaci.cz** Mimo zmíněné aktivity jde taky o koordinaci a přípravu budoucích akcí pod hlavičkou Centra pro bezpečnostní a strategická studia, o.s. !!!

Portál sekuritaci.cz oficiálně vychází pod hlavičkou Centra pro bezpečnostní a strategická studia, o.s. a disponuje identifikčním číslem ISSN, tzn. že vaše práce nemusí zůstat pouhou zábavou, ale také ji můžete využít v budoucnu ve svém CV. Nečekáme žádné akademiky, ale osoby, které se rády baví a které mají chuť podílet se na chodu studentské platformy.

Doufáme, že se portál stane vaší oblíbenou stránkou a prosíme, abyste alespoň do začátku omluvili některé nedostatky, které s provozem stránek souvisí. Tímto děkujeme taky Jirkovi Královi za realizaci většiny našich virtuálních nápadů:o).

Příjemnou zábavu,

redakce www.sekuritaci.cz

PS. Pokud vám to v Exploreru blbne, tak zkuste Mozillu nebo Operu, pod IE se to ještě musí optimalizovat:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *