Výroční studentská konference „Bezpečnost v době neklidu“: call for papers

Studentský portál (ne)jen o bezpečnosti Sekuritaci.cz společně s Centrem pro bezpečnostní a strategická studia ve spolupráci s Centrem bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha Vás srdečně zvou k účasti na páté výroční studentské konferenci věnované soudobým bezpečnostním tématům.

Zejména vítáme návrhy příspěvků na následující aktuální bezpečnostní témata: boj proti terorismu, pirátství a extremismu, post-konfliktní rekonstrukce v Afghánistánu, proliferace jaderných zbraní. Vítáme však i návrhy příspěvků na další relevantní témata.

Konference se uskuteční v pátek 19. 4. 2013 v budově Fakulty sociálních věd Masarykovy univerzity (Joštova 10, Brno 602 00) a bude organizována ve spolupráci s Oddělením BSS Katedry politologie FSS MU.

Návrhy příspěvků zasílejte e-mailem na adresu conference@c4ss.cz do 3. 3. 2013. Návrh příspěvku by neměl přesáhnout 300 slov a musí být doručen v jednom z následujících formátů: Word Document (.doc) nebo Adobe Acrobat (.pdf). Návrh musí obsahovat název příspěvku, celé jméno autora/autorky, kontaktní e-mailovou adresu, ročník studia a název instituce, na které autor/ka studuje. Autoři vybraných příspěvků budou informováni e-mailem v polovině března 2013.

Písemné verze všech příspěvků přednesených na konferenci budou zveřejněny ve sborníku, který bude publikován po skončení konference. Požadavky na délku písemné verze jejich příspěvku a informace o citační normě budou potvrzeným přispěvovatelům upřesněny na webových stránkách http://www.cbss.cz a http://www.c4ss.cz. Obecné pokyny pro zpracování písemných verzí příspěvků lze najít zde, okyny pro přípravu ústních prezentací zde.

Účast na konferenci je zdarma. Registrace neprezentujících zájemců o účast na konferenci bude realizována elektronickou formou v březnu 2013.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *