Zapoj se

Největší studentský portál o bezpečnosti v České republice hledá přispěvatele!

Hledáme nadšené studenty, kteří mají zájem dělat něco nad rámec školy. Práce v rámci studentské redakce je nedocenitelnou zkušeností, která tě odliší od masy studentů. Ať už jsi teprve na začátku svého studia, nebo se již v problematice bezpečnostních studií dobře orientuješ a chceš prostor pro publikaci svých postřehů, dveře do redakce Security Outlines jsou ti otevřené. Náš portál disponuje vlastním mezinárodním standardním číslem seriálové publikace (ISSN 2533-4018), takže si své články můžeš zavést i do životopisu.

Máme zájem o pravidelnou i občasnou externí spolupráci v podobě psaní krátkých reportů, rozsáhlejších studií i komentářů věnujících se aktuálnímu dění ve světě i u nás.

Koho hledáme?

Hledáme stálé redaktory do regionálně zaměřených sekcí, stejně jako redaktory zajímající se o kybernetickou bezpečnost, organizovaný zločin, vojenství (moderní technika a technologie), environmentální a energetickou bezpečnost, migraci a terorismus.

Na své si přijdou také studenti, kteří mají zájem podílet se na organizaci bezpečnostních eventů, jakými jsou tradiční Bezpečnostní večery nebo konference jako CyberCon, Studentská konference bezpečnostního výzkumu.

 

Pro další informace a v případě zájmu o spolupráci pište na email info@securityoutlines.cz.

Budeme se těšit!