Redakce

Aleš Šenk

Posted 3 articles
Absolvent bakalářských oborů Politologie a Bezpečnostní a strategická studia. V současné době student magisterského oboru Politologie na FSS MU. Zaměřuje se především na vesmírnou bezpečnost a neletální zbraně.

Anna Valentová

Posted 4 articles
Stážistka. Studentka magisterského oboru Bezpečnostní studia na FSV UK. Zaměřuje se především na informační a kybernetickou bezpečnost.

Barbora Novotná

Posted 3 articles
Bára Novotná je stážistka v Security Outlines. Studuje první ročník magisterských bezpečnostních studií na FSV UK a zaměřuje se na Blízký východ a OSN.

Ondřej Čábelka

Posted 21 articles
Člen organizační sekce a redakce SO. Absolvent bakalářských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Magisterský student oboru Bezpečnostní a strategická studia.

Daniel Baláž

Posted 1 articles
Daniel študuje Medzinárodné vzťahy a Európske štúdiá v závere bakalárskeho štúdia. Neskôr by sa chcel presunúť na štúdium informačných technológií a kyberbezpečnosti. Okrem toho sa venuje dianiu v EU a environmentálnym témam.

Hana Drahokoupilová

Posted 1 articles
Korektorka. Redaktorka sekce Latinské Ameriky.

Erik Kobyliak

Posted 1 articles
Študent bakalárskych oborov Evropská studia a Veřejná a sociální politika a lidské zdroje na Masarykovej Univerzite.

Filip Banáš

Posted 8 articles
Editor. Student bakalářské kombinace bezpečnostních a strategických studií a žurnalistiky. Zaměřuje se především na mezistátní vztahy v regionu Kaspického moře a vnitřní bezpečnostní dynamiku Islámské republiky Írán.

Filip Štěpán

Posted 3 articles
Redaktor. Student Bezpečnostních a strategických studií a Mezinárodních vztahů. Zaměřuje se především na konflikty v Africe a politický extremismus.

Anna Francová

Posted 0 articles

Gréta Birošová

Posted 1 articles
Členka sekce Západní Pacifik. Studentka oboru Mezinárodní vztahy se specializací na asijská studia (MUP). Zabývá se o státní bezpečnost a mezinárodní konflikty.

Ondřej Hapala

Posted 1 articles
Studuje magisterský obor Mezinárodní vztahy a absolvoval bakalářské obory Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy na FSS MU. Přispívá do sekce Euroatlantický prostor.

Jakub Zavřel

Posted 3 articles
Student bakalářských oborů strategická a bezpečnostní studia a žurnalistika. Zaměřuje se především na problematiku informační války a dezinformací s cílem vytvořit účinná obranná opatření v ČR. Dále se věnuje činnosti zpravodajských služeb, migraci a částečně terorismu.

Jan Míček

Posted 2 articles
Student bakalářského programu Bezpečnostní a strategická studia a Mazinárodní vztahy. Zabývá se bezpečnostními tématy především v postsovětském prostoru a střední Evropě se zaměřením na roli Ruské federace.

Júlia Banášová

Posted 0 articles

Karel Pešek

Posted 1 articles
Student magisterského stupně oboru Bezpečnostní a strategická studia na Masarykově univerzitě. Absolvent bakalářského studia Bezpečnostních a strategických studií a Evropských studií na FSS MUNI. Nejvíce se zaměřuje na ochranu měkkých cílů a organizovaný zločin.

Jakub Konečný

Posted 3 articles
Študent magisterského odboru Mezinárodní vztahy na Masarykovej univerzite v Brne. Odborne sa zameriava na oblasť bezpečnosti a energetiky s dôrazom na regióny EÚ a Východnej Ázie. Absolvoval semestrálny pobyt na Universität Konstanz v Nemecku a stáže v Európskom parlamente v Bruseli a v Národnej rade Slovenskej republiky pri Výbore pre hospodárske záležitosti. V Security Outlines prispieva do východoázijskej sekcie.

Krištof Remper

Posted 4 articles
Študent bakalárskej kombinácie Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy na FSS MUNI. Odborne sa zameriava hlavne na euroatlantický priestor, bezpečnostnú politiku a vplyv technologického pokroku na oblasť obrany a bezpečnosti.

Kristýna Drmotová

Posted 3 articles
Absolventka bakalářských programů Bezpečnostní a strategická studia a Sociologie na FSS MU. Studuje na stejné fakultě magisterský stupeň Bezpečnostních a strategických studií. Primárně se zajímá o problematiku jihovýchodní a východní Asie.

Leona Hájková

Posted 1 articles
Absolventka bakalářského oboru Mezinárodní vztahy - teritoriální studia se zaměřením na Rusko a postsovětský blok na FF ZČU. V současnosti studentka magisterského oboru Bezpečnostní a strategická studia. Zaměřuje se nejvíce na Rusko a Střední Asii.

Lucia Gavenčiaková

Posted 8 articles
Absolventka bakalárskeho programu Bezpečnostné a strategické štúdiá v kombinácii s Politológiou na FSS MU. V súčastnosti je študentkou magisterského stupňa Bezpečnostných a strategických štúdií. Zaujíma sa predovšetkým o environmentálnu bezpečnosť, ku ktorej sa dostala počas semestrálneho študijného pobytu v Nórsku, a moderné technológie a bezpečnosť.

Lucie Záhorská

Posted 6 articles
Absolventka bakalářských programů Politologie a Bezpečnostní a strategická studia na FSS MU. V současné chvíli studuje na stejné fakultě magisterský stupeň oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy. Zajímá se především o problematiku Blízkého a Středního východu a bezpečnostní politiku obecně. V roce 2019 také absolvovala stáž na Odboru Blízkého východu a severní Afriky na Ministerstvu zahraničních věcí ČR.

Lukáš Benda

Posted 4 articles
Stážista. Student magisterského oboru Bezpečnostní studia na FSV UK. Zaměřuje se na energetiku, Kaspické moře a Arktidu.

Martin Blecha

Posted 11 articles
Šéfredaktor. Student magisterských oborů Bezpečnostní a strategická studia a Mezinárodní vztahy a energetická bezpečnost. Zaměřuje se především na obrannou a zbrojní politiku.

Martin Blašťák

Posted 4 articles
Stážista. Absolvent bakalářského oboru International Relations and Diplomacy na University of Derby. V současné době student magisterského oboru Security Studies na Univerzitě Karlově. Zajímá se zejména o vývoj vesmírné bezpečnost a její implikace pro současnou politiku.

Matěj Marek

Posted 5 articles
Student Bezpečnostních a strategických studií a Politologie. Matěj je člen organizační sekce SO, kde zodpovídá za Bezpečnostní večery. Tématicky se zaměřuje především na Blízký a Střední východ, terorismus a studium arabštiny.

Michaela Mildorfová

Posted 2 articles
Redaktorka. Studentka magisterského oboru Bezpečnostní studia na FSV UK. Zaměřuje se především na státy Blízkého východu a energetickou bezpečnost.

Michal Matěna

Posted 5 articles
Absolvent magisterského oboru Bezpečnostní a strategická studia. Specializuje se na problematiku terorismu a extremismu. Věnuje se regionům severní Afriky, Blízkého východu a západní Evropy. Také absolvoval semestrální pobyt na War Studies Academy ve Varšavě a stáž v Centru bezpečnostních a vojenskostrategických studií při Univerzitě obrany v Brně.