QuBit Conference Prague 2020

QuBit Conference Prague 2020 je komunitní událostí spojující východ a západ – v rámci kybernetického trhu funguje již sedmým rokem v regionu střední a východní Evropy. Akce se koná ve dnech 22. – 23. 4. 2020. Vzhledem k novým opatřením proti nemoci COVID-19 se akce bude odehrávat online. Více informací naleznete v pozvánce od organizátorů níže, případně zamiřte přímo na webové stránky konference. 

QuBit Conference sdružuje komunitu expertů v oblasti kybernetické bezpečnosti, manažery, akademiky a vládní sektor nejen ze střední a východní Evropy, ale i z dalších zemí.

Sedmá výroční konference o kybernetické bezpečnosti nabízí delegátům jako obvykle vynikající řečníky, kteří zastupují společnosti a organizace jako jsou FBI, LIFARS, Flowmon Networks, Citadelo, Raiffeisen Bank International, Tatra banka a mnohé jiné.

Konference vytváří skutečné zázemí pro sdílení aktuálních informací, případových studií a reálných zkušeností z praxe na mnohá témata, jako jsou např. Ransomware, Malware, Botnets, Risk management, SIEM, AI, Machine learning a mnoho dalších.

První den konference (21.4.) bude věnován celodenním praktickým tréninkům.

Zaměření tréninků na:

V dalších dvou dnech proběhne konference ve dvou paralelních sekcích. Díky tomu se mohou účastníci rozhodnout, která témata a prezentace upřednostní. QuBit si váží svého publika a umožňuje mu sdílet hodnotné informace bez jiných rušivých vlivů trhu tím, že v maximální míře eliminuje prodejní obsah prezentací. Agenda 2020 je už k dispozicí k nahlédnuti, zde je krátký prohled prezentací:

  • Case study – Ransomware remediation (Ladislav Bačo & Lukáš Hlavička, LIFARS)
  • Why Cyber Risk Intelligence Matters (Mike Goedeker, Hakdefnet International)
  • CASE STUDY TECH: Dissecting and Comparing differents Binaries to Malware Analysis (Filipi Pires, Hacker Security)
  • EXECUTIVE DILEMMAS: Risk management & governance (Kritika Kotnala, CIA)
  • Closing Keynote (FBI agent)

Díky komunitní atmosféře a networkingu QuBit nabízí mnohé příležitosti k získání nových obchodních partnerů, propagaci své firmy a budování přátelských vztahů.

Investujte do sebe a zajistěte si svá místa hned.
Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte prosím tým QuBit na adrese info@qubitconference.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *