Wikimedia

Změna ve vedení Security Outlines

Security Outlines, potažmo Sekuriťáci, byly založeny v roce 2007, kdy se staly ojedinělou platformou a příležitostí pro studenty (nejen) Bezpečnostních a strategických studií , kde mohou prohlubovat své znalosti v oboru a ukázat své schopnosti. Brzy se ze SO stal jeden z největších studentských bezpečnostních portálů u nás primárně sloužící jako popularizační médium pro širokou veřejnost. Po všech úspěších, které za sebou portál má, se žezlo šéfredaktorství deleguje opět dál. Úkol to není nikterak lehký, avšak výzva veliká, které se rád chopím.

Michal Myklín, již jakožto bývalý šéfredaktor, spolu s redakcí dokázali pozvednout SO zase o level výš a je tedy mým nejmenším cílem navázat na tento pozitivní trend a rozmach SO ať už co se publikační činnosti týče, či v dalších aktivitách jako jsou Bezpečnostní večery, organizace konferencí, ale také oblíbeného „již tradičního“ pub quizu. Přeci jsme především a také studenti, serióznost musí občas stranou. Navíc máme už skoro 10 let!

Není tedy žádným cílem významně měnit charakter SO. Nadále Vás, čtenáře, budeme informovat o bezpečnostní problematice všeho druhu a přispívat k jejímu porozumění. Charakter a pravidelnost bezpečnostních novinek zůstane neměnná, jelikož se jejich formát osvědčil. V následujícím období zapracujeme i z organizačního hlediska na reportech, komentářích a studiích, kterých jak tiše doufám bude více, budou pravidelnější a nabídneme zase o něco vyšší kvalitu.

Samozřejmě nepřijdete ani o oblíbené Bezpečnostní večery, v rámci kterých si budete moci vyslechnout významné osobnosti české bezpečnostní komunity a diskutovat s nimi o tématech, které hýbou světem.

V neposlední řadě patří velký dík Davidovi Rypelovi, který též končí na své funkci zástupce šéfredaktora, a který za sebou zanechal spoustu kvalitní práce. Čímž bych rád také oznámil, že nově bude tento post okupovat Tomáš Zwiefelhofer.

Děkujeme, milí čtenáři, za Vaši přízeň a vynasnažíme se, abychom nadále plnili Vaše očekávání (tedy i ty naše).

Za redakci

Jakub Maděránek

Šéfredaktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *